time travel aesthetic accommodation

Club Hotel Falcon ile 4 Yıldızlı Bir Deneyim

Uzman ekibimiz sizi havaalanında karşıladıktan sonra size konforun hayat bulduğu ve eşsiz Akdeniz lezzetlerinin yer aldığı Club Hotel Falcon’a kadar eşlik ediyor. Otelde doğanın tadını doyasıya çıkarabilir veya yeni yerler bulmak için keşif yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Sonsuz Bir Manzaranın Kıyısında

Otelin yer aldığı falezler sizin için uçsuz bucaksız bir manzaranın kapısını aralıyor. Yemyeşil bir doğanın içerisinde yer alan yürüyüş alanları, hafifletici bir Akdeniz havası ve özenle tasarlanmış bir hizmet deneyimi Club Hotel Falcon’da sizi bekliyor.

time travel aesthetic accommodation

Club Hotel Falcon’da kendinizi eşsiz bir tabloda hissedeceksiniz.

Otelimize ait özel alanda Akdeniz’in serin sularına kendinizi bırakabilir, keyifle güneşlenebilir, bir yandan kitabınızı, derginizi okuyup, içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

193 metrekare alanda yer alan açık havuzumuz tatilinizi daha keyifli hale getiriyor. Havuz keyfiniz için şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusunu sizlere ücretsiz temin ediyoruz.

Akdeniz’in derin mavisi ve huzur veren dalgaları Falcon Hotel’in odalarında hayat buluyor. Modern çizgilerin hakim olduğu tasarım sayesinde odalarımıza girer girmez tatilin başladığını hissedeceksiniz.

Antalya’nın eşsiz manzarası ve dokusu yemek yerken de size eşlik ediyor. Deniz manzarası eşliğinde Akdeniz mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini keşfetmeye sadece bir adım uzaksınız.

Sauna terapisi ile vücudunuzu dinlendirebilir bunun yanında Türk Hamamı, sauna, kese ve masaj seçenekleri ile tamamen arınmış hissederek yenilenebilirsiniz.

Ücretsiz internet bağlantısı sayesinde dünyayla bağlı kalmaya devam edebilir, Akdeniz esintisinin getirdiği etkiyle ferahlayabilirsiniz.