time travel aesthetic accommodation

Akra Barut ile 5 Yıldızlı Bir Deneyim

Uzman ekibimiz sizi havaalanında karşıladıktan sonra size Akdeniz ile Beydağları’nın büyüleyici manzarasına ev sahipliği yapan Akra Barut otele kadar eşlik ediyor. Otelde manzaranın tadını doyasıya çıkarabilir veya otelin sunduğu üst seviye deneyimlerden faydalanabilirsiniz.

Doğa Seslerinin ve Huzurun Merkezi

Otelin yer aldığı falezlerde duygu ve deneyimlerin ön planda olduğu eşsiz bir otelcilik deneyimi sizi bekliyor. Falezlere vuran dalga seslerinin huzuru, gurme lezzetleri ve Akdeniz’den ilham alan konseptiyle Akra Barut sizi bekliyor.

time travel aesthetic accommodation

Akra Barut Otel üst seviyede bir otel deneyimi sunuyor.

Antalya’nın simgelerinden falezlerin üzerine kurulan özel platformda, sıcak yaz günlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Isıtmalı açık ve kapalı havuzların yanı sıra, üç adet yetişkin ve bir adet çocuk havuzu bulunan Akra, masmavi Akdeniz manzarası eşliğinde keyifli bir havuz keyfi yaşatıyor.

Unutulmaz bir Akdeniz deneyimi yaşayacağınız Akra Barut Odalarında, birbirinden şık detaylar bulacaksınız. Sade ve modern dekorasyonunun yanı sıra, nefes kesen Akdeniz manzarası ile beklentilerin üzerinde bir deneyim sizi bekliyor.

Yöresel lezzetlerimizin yanı sıra, dünya mutfağından özel lezzetlerin de tadını çıkarın. Lezzetiyle fark yaratan ürünlerimiz, en taze ve doğal hali ile masalarınızı süslüyor.

Sağlıklı beslenme programları, dinlendirici terapiler ve kendinizi iyi hissedeceğiniz aktiviteler ile keyifli bir deneyime hazır olun.

Otelin her noktasında bulunan hızlı ve ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ile sürekli çevrimiçi olun.