Hakkımızda

Time Travel Aesthetic olarak kuruluş ilkemiz olan kalite odaklı hizmetler ve kusursuz çözümler çerçevesinde sağlık ve güzellik alanında değerli seçenekler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Profesyonel kadromuz ve uzman saha ekiplerimiz ile sadece cerrahi müdahalelerde değil, seyahatiniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetlerle alakalı çözümler sunarak konaklamadan uçak biletine kadar her konuda sizlerin destekçisi oluyoruz. Time Travel Aesthetic bir sağlık turizmi aracı kuruluşudur.

Doktorlarımız

Estetik

Bahadır ÇELİK
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir’de tamamladı. Kuleli Askeri Lisesi’nden bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu. Tıp eğitimini 2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tamamladı. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi mesleklerinde eğitimini tamamladı.

Uluslararası kongrelerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Birçok kez ulusal ve uluslararası kongrelere katıldı. Her türlü estetik cerrahi işlem ve operasyonları başarı ile yürütür.

Asım USLU
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Doç. Prof. Dr. Asım Uslu, 2003 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ikincilikle mezun olmuştur. 2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamladı. Başyardımcı sınavını birincilikle kazanarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atandı. Kariyerindeki büyük başarıları ve çalışmaları ile 2019 yılında Antalya’da “Yılın Hekimi” ödülüne layık görüldü. 2020 yılında Doçent ünvanını aldı.

Genital Estetik

Mehmet Bekir ŞEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Cerrah Mehmet Bekir Şen, Hatay, Antakya’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Uzmanlığını Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden aldı. Uzmanlığını aldıktan sonra, bilgi ve kültürünü geliştirmek için King’s College of London Fetal Tıp Merkezi’nde Perinatoloji Anabilim Dalı’nda çalıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Kozmetik Jinekoloji okudu. Ayrıca cinsel terapi, vajinismus ve genital estetik konularında eğitimler almıştır. Yurtdışındaki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü ve Antalya’da kendi özel kliniğini kurdu. Özellikle Kozmetik Jinekoloji ve Genital Estetik, Gebelik Takibi ve Doğum alanlarıyla ilgilenmektedir.