Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği, insan yüzünde en dikkat çeken kısım olan burun ile alakalı bozuklukların giderilmesi amacı ile tercih edilen estetik operasyondur. Burun, insan yaşamının sürdürülmesinde en önemli organlardan bir tanesidir. Solunum sisteminin bir parçası olarak oksijen alınmasını sağlayan burun ile ilgili bozuklukların sadece görsel değil sağlık sorunlarına da yol açtığını ifade etmek gerekir. Bu nedenle burnunuzda herhangi bir sorun varsa bir estetik cerraha başvurarak bu sorunu çözmeniz şarttır.

Time Travel Aesthetic olarak burun yapınız ile alakalı sorunları ortadan kaldırmak ve daha başarılı çözümler sunmak adına üstün çaba sarf ediyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederken en yeni teknikleri inceleyerek burun sağlığınız için gerekli uygulamalara başvuruyoruz. Siz de burun sağlığınız ile ilgili harekete geçmek istiyorsanız Time Travel Aesthetic kalitesi ile burun estetiği çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun ile ilgili problemlerin giderilmesi amacı ile tercih edilen estetik operasyonların genellikle şekil bozuklukları için tercih edildiği kabul edilse de kemik kırıkları, geniz eti ve nefes almada zorluk gibi nedenlerle de gerçekleştiği bilinir. Problemin tipine göre uygulanacak olan cerrahi yöntem farklılaşmaktadır. Time Travel Aesthetic olarak sorunsuz süreçler yaşayabilmeniz adına ekstra çaba sarf ediyor ve kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Sizlere birbirinden özel çözümler sunduğumuz hizmetlerimiz ile alakalı detayları aşağıda sizler için sıraladık.

Kapalı Rinoplasti

Kapalı burun estetiği olarak da bilinen bu yöntem ile burundaki problemler dikişsiz bir şekilde giderilir. Burun deliğinin içerisinden gerçekleştirilen kesiler sayesinde herhangi bir iz de kalmaz. Operasyon sonrasında ödem oluşumu ve şişkinlik problemi yaşanma ihtimali oldukça düşüktür. 1 ila 1,5 saat arasında süren bu uygulama oldukça başarılı sonuçlar verir. Time Travel Aesthetic çatısı altında sunduğumuz bu seçenek ile size kaliteli bir burun yapısına sahip olma imkânı sağlıyoruz.

Piezo Cerrahisi

Piezo cerrahisi, burun estetiği konusunda en yeni tekniklerden bir tanesi olmasının yanı sıra burun yapısına zarar verilmemesi ve oldukça kısa sürede gerçekleştirilmesi nedeni ile dikkat çeker. Yeni ve modern bir uygulama olduğundan Time Travel Aesthetic olarak kliniğimizin de önem verdiği bir burun cerrahisi seçeneğidir. Kısa süren iyileşme süreci sayesinde normal yaşantınıza dönüşü de etkiler.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Cerrahi bir uygulamaya başvurulmadan burun yapınızın iyileştirilmesi maksadı ile başvurulan bu uygulama hem kaliteli hem de başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Burnunuzun daha küçük görünmesini ve daha estetik sonuçlar elde edilmesini sağlayan ameliyatsız estetik yöntemler sayesinde siz de daha kaliteli bir burun yapısına sahip olabilirsiniz.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

1 Gün

Rejenerasyon

1 Gün

Maliyet

1.350 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiği yaptırmak isteyen hastaların Time Travel Aesthetic hekimleri tarafından genel bir muayeneye tabi tutulması şarttır. Bu muayeneler sonrası ameliyata uygun olduğu düşünülen kimselere cerrahi uygulamalar gerçekleştirilir.

Burun estetiği sonrasında burun yapısında değişme ve tekrar ameliyata başvurulması ihtimali yok denecek kadar azdır. Burun yapısına zarar verecek uygulamalara başvurulmadığı sürece tekrar ameliyata ihtiyaç yoktur.

Burun estetiği ile arzu edilen sonucun alınabilmesi adına planlama yapılır. Burnun operasyon sonrasında nasıl olacağına dair hemfikir olunduktan sonra operasyon gerçekleşir. Time Travel Aesthetic olarak riskleri minimize etmek en büyük hedefimizdir.