Dudak Kaldırma

Dudak Kaldırma

Dudak kaldırma, üst dudağından memnun olmayan bireylerin cerrahi bir operasyon ile daha gösterişli bir dudağa sahip olması işlemidir. Yüz bölgesinin en önemli parçalarından bir tanesi olan üst dudağın doğru konumlanması ve kaliteli bir şekilde tasarlanması operasyonu olarak da değerlendirilebilecek olan bu seçenek sayesinde kusursuz bir görüntüye kavuşmak mümkündür.

Time Travel Aesthetic olarak uzman bakış açımız ve birbirinden değerli çözümlerimiz sayesinde sizlere kusursuz bir yüz sunmayı hedefliyoruz. Dudaklarınızın arzu ettiğiniz görüntüye kavuşabilmesi adına maksimum hassasiyeti gösterirken uzmanlarımızın da önerileri ile dudaklarınızı daha kaliteli bir noktaya taşıyoruz.

Dudak Kaldırma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Dudaklarınızdan memnun değilseniz ve bu konuda cerrahi uygulamalara başvurarak daha gösterişli bir yapıya sahip olmayı arzu ediyorsanız Time Travel Aesthetic uzmanlığından mutlaka yararlanmalısınız.

Dudağınızın arzu ettiğiniz şekle sahip olması adına gerçekleştirilen çalışmalarda öncelikle 3 boyutlu tasarımlarla planlama yapılır. Operasyon sonrasında nasıl bir yol izleneceği belirlendikten sonra lokal anestezi ile uygulamaya başlanır. Ardından küçük bir kesi ile fazlalık olarak görülen doku çıkarılır. Kesinin görünmeyeceği şekilde dikiş işlemi yapılarak işlem tamamlanır.

Ameliyat sırasında iz kalmaması adına büyük hassasiyet gösterilir. Dolgun bir dudak isteyen kadınlar için dolgu maddesinin de kullanılabildiği bu uygulamada hasta taleplerine uygun bir çözüm üretilir. Time Travel Aesthetic uzmanlarının da bakış açısına uygun bir şekilde gerçekleşen operasyon sonrasında iyileşme süreci dikkatle sürdürülmelidir.

Dudak Kaldırma Sonrasında İyileşme Süreci

Dudağınızın kaldırılması işlemi sonrasında 5 ila 7 günlük bir iyileşme süreci sizleri bekler. İyileşme süreci esnasında dudağınızı zorlayacak uygulamalardan kaçınmalısınız. Operasyondan sonraki 3 gün boyunca şişlik normal karşılanabilir. Hastanın konforunu arttırmak adına Time Travel Aesthetic uzmanları tarafından özenle çıkarılan dikişler günlük rutinlerin gerçekleştirilmesinin habercisidir.

Angel Lip Lift ile Ne Tür Sonuçlar Elde Edilir?

Dudak yapınızındın memnun değilseniz ve bu konuda kesin çözüme kavuşmayı arzuluyorsanız Angel lip lifting sizin için çok doğru bir seçenek olacaktır. Üstelik aşağıda sıralanan ayrıcalıkları ile bu uygulamadan çok memnun kalacaksınız.

  • Üst dudak ile burun arasındaki mesafenin kısalması sağlanır,
  • Üst dudakta yer alan vermillion çizgisinin yukarı çekilmesi mümkün olur,
  • Üst dudaktaki kırmızı çizgi uzatılır,
  • Üst ve alt dudak arasındaki orantı kusursuz bir noktaya taşınır.

Tedavi Süresi

1-2 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

590 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Dudaklarınızdaki dolgunluğun yeterli olmadığını düşünüyorsanız Time Travel Aesthetic uzmanlarına başvurmalısınız. Kaliteli çözümleri ile sizlere en başarılı seçenekleri sunacak olan uzmanlarımız gerekli kontroller sonrasında dudağınızın bu işlem için uygun olup olmadığını söyleyecektir. Dudak yapınızın bu uygulama için uygun olduğunu öğrendikten sonra Time Travel Aesthetic ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Dudak kaldırma işlemleri ile dudak dolgunlaştırma işlemleri birbirinden farklıdır. Dudak dolgunlaştırma işlemlerinde çeşitli dolgu maddeleri kullanılsa da dudak kaldırmada bu tür uygulamalar çok tercih edilmez.

Yüz germe işlemleri ile dudak kaldırma işlemlerinin bir arada gerçekleştirilebilmesi muhtemeldir. Kombine uygulamalar olarak birleştirilebilecek olan bu iki uygulamanın başarısı çok yüksek seviyelerdedir.