Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü

Hollywood gülüşü ya da Hollywood smile olarak bilinen uygulama ile daha kaliteli bir gülüşe sahip olmaya ne dersiniz?

Hollywood yıldızlarından ilham alınarak gerçekleştirilen estetik uygulamalar neticesinde dişlerin kusursuz bir dizilime sahip olması sağlanır. Time Travel Aesthetic olarak oldukça değer verdiğimiz uygulamalardan bir tanesi olan Hollywood smile sizin de dişlerinizin inci taneleri gibi dizilmesini sağlayacak seçeneklerden bir tanesidir. Gülüş tasarımı olarak gerçekleştirilen uygulamalar neticesinde dişleriniz kusursuz olsun istiyorsanız Time Travel Aesthetic kalitesine başvurmanızı öneriyoruz.

Diş konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile Hollywood yıldızlarının sahip olduğu gülüşe kavuşabileceksiniz. Bu uygulama için uygun olup olmadığınızı kontrol edebilmek adına yapmanız gereken tek şey Time Travel Aesthetic uzmanlarından bilgi almaktır.

Hollywood Smile ile Neler Elde Edilir?

Hollywood Smile uygulaması ile kendi gülüşünüzün de başarılı bir şekilde tasarlanmasını arzu ediyorsanız gülüşünüz ile alakalı belli başlı konularda destek almalısınız. Bu konuda net cevaplar almak adına Time Travel Aesthetic uzmanlarının bilgisine de başvurabileceğinizi unutmamalısınız! Hollywood gülüşü ile diş yapınızda ortaya çıkacak dönüşüm şu şekilde olacaktır;

 • Gülüş esnasında üst azı dişlerinin de görünmesi gerekir,
 • Üst ön dişlerin yapısal olarak düzgün olması gerekir,
 • Üst dişlerde dolgu işlemi yapılmışsa dolgunun görünmemesi gerekir,
 • Üst kesici dişlerin belirgin ve önde olması gerekir,
 • Alt kesici dişlerin gülüş sırasında görünmesi gerekir,
 • Üst diş etinin gülüş sırasında maksimum 2 mm kadar görünmesi gerekir,
 • Dudakların simetrik bir şekilde durması gerekir,
 • Dudak genişliği yüzün yarısı kadar olmalıdır.

Tüm bu kusursuz özelliklere sahip olmak adına harekete geçin ve Time Travel Aesthetic ayrıcalıklarından yararlanın!

Hollywood Gülüşü Avantajları Nelerdir?

Gülüş tasarımı olarak da değerlendirilebilecek olan bu uygulama sayesinde elde edilebilecek olan birbirinden değerli avantajlar vardır. Siz de bu avantajları yakalamak adına harekete geçebilirsiniz. İşte o çok özel ayrıcalıklar!

 • Dişlerinizin estetik ve simetrik bir şekilde görünmesi sağlanır,
 • Diş ve diş etlerinin görüntüsü kusursuz bir noktaya taşınır,
 • Yüz ile uyumlu diş yapısı sayesinde enerjik bir görüntü elde edilir,
 • Ağız ve diş sorunlarından kaynaklanan özgüven sorunları giderilir,
 • Mükemmel bir gülüş sayesinde ünlüler kadar gösterişli bir yüz yapısı ortaya çıkar.

Tüm bu avantajları yakalamak adına tek yapmanız gereken Time Travel Aesthetic ayrıcalıklarından yararlanmak. Kaliteyi ön plana çıkaran uzmanları ile Time Travel Aesthetic sizlere en doğru hizmeti sunar.

Tedavi Süresi

4-6 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

4.180 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Hollywood Smile ile harika bir gülüşe sahip olmak için öncelikle genel bir diş muayenesinden geçmeniz gerekir. Time Travel Aesthetic kalitesi ile gerçekleşecek muayeneden hemen sonra uygulamanın başarılı olması adına genel bir planlama yapılır. Hollywood gülüşü için kimlerin uygun olup olmadığına dair genelleme yapmak çok doğru olmadığından kliniğimizde muayene olmanızı öneriyoruz.

Operasyon sırasında olumsuzluklarla karşı karşıya kalınmaması adına ekstra çaba sarf edilir. Nitekim olası komplikasyonları önlemek adına operasyon öncesi ve sırasında gerekli önlemler alınır. Time Travel Aesthetic kalitesi ile gerçekleşecek olan uygulamalarda herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.