Yanak İnceltme

Yanak İnceltme

İnce bir yüz yapısına sahip olmak ve görsel olarak kusursuz görünmek adına yanak inceltme operasyonuna başvurabilirsiniz. Teknolojik gelişmelerin ciddi seviyelere ulaşması ve Time Travel Aesthetic olarak uzman bilgisi ile sunduğumuz hizmetler ile yanaklarınızın kusursuz olması çok daha mümkün oluyor.

Yüz, insanların görsel açıdan kusursuz görünmesine yardımcı olan en önemli bölgelerden bir tanesidir. Bu bölgedeki kusurların giderilmeye çalışılması güzelliğinize güzellik katmayı hedefler. Siz de yanak kısmındaki görsel olumsuzluğu gidermek istiyor ama nasıl bir yönteme başvuracağınızı bilmiyorsanız yapmanız gereken tek şey Time Travel Aesthetic avantajlarından yararlanmak!

Yanak İnceltme Nasıl Uygulanır?

Yanak inceltme; dolgun ve yuvarlak yüz yapısına sahip bireyler tarafından başvurulan oldukça değerli seçeneklerden bir tanesidir. Bu yüz yapısına sahip kimselerin genellikle sempatik ve çocuksu göründüğü kabul edilirken farklı uygulamalar ile daha kadınsı olması amaçlanır. Yanak inceltme operasyonu farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilirken daha kadınsı görüntünün elde edilmesi hedeflenir. Peki, yanaklarınızın daha güzel görünmesinde kullanılabilecek yöntemler nelerdir?

Agassi Yöntemi

Yüzde bulunan ve yağ yastıkçıkları olarak ifade edilen bölgeye radyo frekansları uygulanarak yağ yapılarının küçültülmesi sağlanır. Yanak inceltme dendiğinde akla gelen en yaygın seçeneklerden bir tanesi olan bu prosedürün sadece incelme değil aynı zamanda sıkılaşma da sağladığını ifade etmek gerekiyor. V şeklindeki yüz yapısını yakalamak adına oldukça başarılı bir seçenek olan Agassi yönteminde iz kalmaması ise oldukça önemlidir.

Agassi yöntemi sayesinde vücudun kolajen üretimi desteklenirken cildin elastikiyeti de arttırılır. Özellikle ciltte görülen kırışıklıkların giderilmesinde önemli olan bu uygulama sayesinde birbirinden değerli kazanımların sizi beklediğini unutmamalısınız.

HIFU Yöntemi

Yanağınızın incelmesini arzu ettiğinizde başvuracağınız yöntemlerden bir tanesi de HIFU seçeneğidir. HIFU sayesinde yanaktaki fazla yağların focus ultrasound ses dalgaları ile parçalanması sağlanır. Genellikle yaşlanma ya da aşırı kilo alma durumlarında görülen yanak şişkinliğine karşı başvurulan HIFU yöntemi, herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz. Yanak incelmesinin sağlandığı bu uygulama sayesinde cilt daha gergin ve parlak bir yapıya kavuşur. Acı hissinin hiç bulunmaması nedeni ile çok tercih edilen HIFU yöntemi sayesinde tek seansta istenen sonuca ulaşılması sağlanır.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

1 Gün

Rejenerasyon

2-4 Gün

Maliyet

800 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Agassi uygulaması yanak kısmında yağlanma olan bireyler için uygulanabilir. Bu nedenle yanağında yağ olmayan kimseler için bu uygulamaya başvurulması mümkün değildir. Çünkü yağ yapısının olmaması nedeni ile herhangi bir inceltme işlemi de yapılamaz. Zayıf ancak yanak kısmında yağ dolgusu bulunan bireyler için Agassi uygulamasının çok başarılı sonuçlar vereceği açıktır.

Ameliyatsız inceltme işlemlerinde herhangi bir cerrahi müdahaleye başvurulmaz. Bunun yanı sıra vücuda zarar verecek bir uygulama bulunmaması nedeni ile de olumsuz bir durumun ortaya çıkması söz konusu olmaz.

Ameliyatsız inceltme işlemlerine Time Travel Aesthetic ayrıcalığı ile başvurduğunuzda daha doğru sonuçlar alabileceğinizi unutmamalısınız. Kaliteli sonuçlarla sizlere destek olan uzmanlarımız doğru sonuçlar alınması adına en başarılı planlamayı gerçekleştirir. Siz de Time Travel Aesthetic kalitesine güvenerek ameliyatsız inceltmeye başvurabilirsiniz.