Diş İmplantları

Diş İmplantları

Diş implantları ile sağlıklı gülüşlere sahip olmayı kim istemez ki? Siz de diş sağlığınızı korumak ve çiğneme performansını iyileştirmek adına diş implantlarına başvurabilirsiniz.

Diş sağlığı, insanların en çok önem verdiği konulardan bir tanesi olsa da çeşitli nedenlerle yaşanan diş kayıplar yaşamsal fonksiyonları etkiler. Çiğneme, konuşma ve sosyal yaşama katılma noktasında oldukça önemli olan dişlerin eksikliği durumunda özgüven kaybı ile çok sık karşı karşıya kalınır. Diş sağlığını korumak adına Time Travel Aesthetic olarak en başarılı uygulamaları sizlere sunuyor ve diş kayıplarınızı telafi ediyoruz!

Diş implantı uygulaması sayesinde en teknolojik ve modern seçenekleri sizlere sunan Time Travel Aesthetic ile yeni bir diş yapısına sahip olmak için tek yapmanız gereken kliniğimize uğramak!

Diş İmplantı Nasıl Yapılır?

Diş kayıpları ve eksikliği durumunda başvurulabilecek harika bir seçenek olan diş implantı için öncelikle hastanın ön muayenesi gerçekleştirilir. Muayene sonrasında hastanın lokal anestezi ile operasyona hazırlanması sağlanır. Hekim ve hasta tercihlerine göre gerçekleşecek olan uygulamalarda 2 seçenek vardır.

Tek aşamalı işlem olarak bilinen uygulamalarda hastanın diş eksikliği yaşadığı bölgeye implant yerleştirilir ve bu implanta geçici başlık takılır. Diğer seçenek olan iki aşamalı başlıkta ise dental implant takıldıktan sonra uygulama yapılan yerin üzeri diş etil ile kapatılarak iyileşme beklenir. İki seçenek ile de hastanın kalıcı dişlere sahip olması hedeflenirken çiğneme ve konuşmada yaşanan problemler giderilir. Diş kayıpları nedeni ile yaşanan özgüven kayıplarının da önlenmesini sağlayan dental implant ile siz de özgüveninizi geri kazanabilirsiniz.

Diş İmplantı Yaptırmak için Gerekli Koşullar

Diş implantı yaptırabilmek adına hastanın gerekli koşulları sağlıyor olması şarttır. Aksi takdirde diş sorunları nedeni ile implanta başvurulması mümkün olmayacaktır.

  • İmplanta başvurulacak bölgeye komşu dişlerin sağlıklı olması gerekir,
  • İmplant için çene yapısının sağlıklı olması gerekir,
  • Hastanın diş implantı için yeterli süreyi ayırabilecek olması şarttır,
  • Sigara kullanımına son verilmesi gerekir,
  • Ağız içerisinde herhangi bir iltihap durumunun olmaması gerekir,
  • İmplantın Time Travel Aesthetic kalitesi ile yapılması ve uzmanlarca tamamlanması da önemlidir.

Siz de bu koşullar altında yepyeni dişlere sahip olabilirsiniz.

Tedavi Süresi

1-6 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

750 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Dişleriniz ile alakalı yaşadığınız bütün sorunları ortadan kaldırmak adına Time Travel Aesthetic ayrıcalığına başvurabilirsiniz. Diş implantı konusunda enfes bir tercih için bu tedavinin sizin için uygunluğunu kontrol etmeniz gerekir. Kliniğimizde gerçekleşecek olan ön kontroller neticesinde tedaviye uygun olup olmadığınıza karar verilir.

Diş implantı ile kalıcılık elde edilmesi mümkündür. Çünkü bu dişlerin kemik ile kaynaması sağlanarak herhangi bir sorun yaşanmasına engel olunur. Diş implantları maddi açıdan külfetli seçenekler olsa da kalıcılığı sayesinde son yılların en çok tercih edilen uygulamalarıdır.

Diş implantaları ile doğal dişleriniz arasında herhangi bir farklılık olmayacaktır. Gerek görüntü gerekse de çiğneme performansı açısından bu dişlerin kusursuz seçenekler olacağını ifade edebiliriz. Siz de diş kaybı yaşadıysanız Time Travel Aesthetic ayrıcalığı ile diş implantlarına başvurabilirsiniz. Uygulamalar ve süreç ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.