Doktorlar-diş – Time Travel

Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Sağlıkta uzman isimler, size özel hizmet.

   Acentamız, sizlere en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak için uzman doktorlarla çalışmaktadır. Doktorlarımız, kendi alanlarında geniş deneyime sahip, güncel tıbbi bilgileri takip eden ve sürekli kendini geliştiren sağlık profesyonelleridir.

   Uzm. Dt. Mustafa DİLLİ

   Endodonti Uzmanı

   Endodonti Uzmanı Mustafa Dilli, 1989 yılında Hatay’da doğdu. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2017 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Endodonti Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2021 yılında “Endodonti’de postoperatif ağrı” konusunda tezini tamamlayan Dr. Mustafa Dilli 2022 yılından itibaren kliniğimizde endodonti uzmanı olarak çalışmaktadır.

   Uzm. Dr. Dt Pırıl T. SİNDEL

   Protez Uzmanı

   1985 yılında doğan Pırıl Türkan Sindel, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiş, aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık ve doktora eğitimine başlamış ve 2014 yılında eğitimini tamamlamıştır. Farklı özel kliniklerin yanı sıra, 6 yıl süre ile Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2022 ağustos ayından itibaren ortağı olduğu ARD klinikte yönetici pozisyonunda çalışmaktadır.

   Uzm. Dt. Alican TEZERİŞENER

   Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

   Alican Tezerişener, 1990 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2014 yılında Marmara Üniversitesi’nden mezun olmasını takiben, uzmanlık eğitimini Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlayarak 2019 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanı ünvanını almıştır. Birçok farklı özel klinikte çalışmasının yanı sıra, 2021 yılından itibaren ARD Klinik’te çalışmalarına devam etmektedir.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya