Genital Estetik – Time Travel

Merhaba 👋

  Her detayda estetik bir iz bırakın.

  Genital estetik, kadınlar ve erkekler arasında yaygın olan bir cerrahi prosedürdür ve genellikle genital bölgedeki görünümü veya işlevi iyileştirmek amacıyla yapılır. Bu tür cerrahi müdahaleler, bir kişinin kendine olan güvenini artırabilir, beden imgesini olumlu yönde etkileyebilir ve kişisel rahatsızlıkları giderme konusunda yardımcı olabilir.

  Genital Estetik

  Kendinizi sevin, kendinizi güzelleştirin.

  Labiaplasty

  Clitoral Hood Reduction

  Vaginoplasty

  Perineoplasty

  Labium Majus Reduction

  Hymenoplasty

  Monsplasty

  Genital Bleaching

  Femilift Tightening

  İletişime Geç!

  Genital Güzelliğinizi Yeniden Tanımlayın

  Genital Güzelliğinizi arttırma yolculuğunuzda ilgi duyduğunuz prosedürle ilgili doktorlarımızın görüş ve tavsiyelerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

  Time Travel’ı geçmişteki hastalarımızdan duyun.

  0

  Ülke

  Bugüne dek 48 farklı ülkeden 1500’ün üzerinde hastamıza eksiksiz bir sağlık turizmi hizmeti verdik. Binlerce bize danışan hastalarımıza ilgi duydukları prosedürlerle ilgili yalnızca çözüm ve ihtiyaçları odaklı konsültasyonlar, detaylı öneriler sunduk.

  0 +

  Hasta

  0 +

  Tekrarlanan Hasta

  % 0

  Memnuniyet

  Öncesi - Sonrası

  Genital estetik müdahalelerimizin önce ve sonra görüntüleri, dönüşümün gücünü gösteriyor. İşte gerçek sonuçlar.

  Doktorlarımız

  Zamanın ötesinde bir konfor için, zamanın en iyisi doktorlar gereklidir. Cerrahlarımız plastik cerrahi uygulamaları ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlıyor.

  Time Travel olarak Türkiye ve Avrupa’nın en iyi tanınan ve memnuniyet seviyeleri en yüksek doktorlarıyla birlikte çalışıyoruz. Kendilerinin detaylı görüşlerini almak için hasta koordinatörünüzle iletişime geçebilirsiniz.

  Uzmanlık ve Kalite

  Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


  Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


  Tam Donanımlı Hastaneler

  Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

  Konaklama ve Transfer

  Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

  Kişisel Tedavi Planı

  Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

  Şeffaflık

  Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

  Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

  Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

  Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


  Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

  Merhaba! 👋


   Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

   İLETİŞİM

   +90 552 887 0 700

   Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya