Saç – Time Travel

Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Saç ekimi, güveni ve görünümü yeniden inşa etmenin bir yolu.

   Saç, kişinin genel görünümünü ve özgüvenini büyük ölçüde etkileyen önemli bir estetik öğedir. Ancak saç sorunları, birçok kişinin karşılaştığı bir durumdur. Saç dökülmesi, incelme, kırılma veya saç derisi sorunları gibi saç problemleri, hem erkekler hem de kadınlar arasında yaygındır. Neyse ki, günümüzde gelişen saç tedavisi yöntemleri, bu sorunların üstesinden gelmek için umut vadeder

   SAÇ TEDAVİSİ

   Tedavilerimiz saç problemlerini çözerek özgüveni yeniden kazanmanın bir yolu olabilir

   Saç Ekimi

   Sakal Ekimi

   Kadın Saç Ekimi

   Kaş Ekimi

   Görünüşünüzü Yeniden Tanımlayın

   Görünüşünüzü güzelleştirme yolculuğunuzda ilgi duyduğunuz prosedürle ilgili doktorlarımızın görüş ve tavsiyelerini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Time Travel’ı geçmişteki hastalarımızdan duyun.

   0

   Ülke

   Bugüne dek 48 farklı ülkeden 1500’ün üzerinde hastamıza eksiksiz bir sağlık turizmi hizmeti verdik. Binlerce bize danışan hastalarımıza ilgi duydukları prosedürlerle ilgili yalnızca çözüm ve ihtiyaçları odaklı konsültasyonlar, detaylı öneriler sunduk.

   0 +

   Hasta

   0 +

   Tekrarlanan Hasta

   % 0

   Memnuniyet

   Öncesi - Sonrası

   Saç ekimi tedavilerimizin önce ve sonra görüntüleri, dönüşümün gücünü gösteriyor. İşte gerçek sonuçlar.

   Doktorlarımız

   Zamanın ötesinde bir görünüş için, zamanın en iyisi doktorlar gereklidir. Uzmanlarımız saç ekimi uygulamaları ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlıyor.

   Time Travel olarak Türkiye ve Avrupa’nın en iyi tanınan ve memnuniyet seviyeleri en yüksek doktorlarıyla birlikte çalışıyoruz. Kendilerinin detaylı görüşlerini almak için hasta koordinatörünüzle iletişime geçebilirsiniz.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya