Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Saç

   Saç Ekimi

   Dünyada her 10 kişiden 8’i saç problemleriyle karşılaşmakta, Saç Ekimi saç problemleri için kalıcı ve etkili çözümler sunar.

   Saç Ekimi Nedir?

   Saç ekimi, saç dökülmesi veya kellik sorunu yaşayan kişilere saçlı bölgelerden alınan saç köklerinin, saçsız bölgelere nakledilmesi işlemidir. Saç ekimi, kalıcı ve doğal görünümlü bir saç çizgisi oluşturmak için etkili bir yöntemdir.

   Saç Ekimi ile Beklenen Sonuçlar Nelerdir?

   - Geliştirilmiş görünüm ve özgüven

   - Saç dökülmesine kalıcı çözüm

   - Doğal görünümlü sonuçlar

   - Az bakım gerektirir ve uygun maliyetlidir

   - Minimal yara izi ve hızlı iyileşme

   Tedavi Süresi

   4-8 Saat

   Hastanede Yatış

   Yok

   İyileşme

   5-7 gün

   Antalya'da Kalış

   4-5 gün

   Saç Ekimi

   Saç Ekimi operasyonunda tecrübeli doktorlarımız

   Banu Çağlar

   Dermatoloji Uzmanı

   Tanışma

   Bizimle iletişime geçtiğinizde, süreç boyunca yanınızda olacak olan Hasta Koordinatörünüz size ulaşacak ve sizi yaşayacağınız deneyimle ilgili detaylı bilgilendirecek. İstediğiniz takdirde doktor ile bir konsültasyon organize edecek.

   Konsültasyon

   Doktorunuzla video arama ile görüşecek, ön randevu ile size en uygun olan çözüm ile ilgili bilgi alacaksınız.

   Tedavi Planlaması

   Artık her şey hazır. Hasta koordinatörünüz size detaylı tedavi planınızı, prosedür öncesi dikkat etmeniz gerekenleri ve ihtiyacınız olabilecek her detayı sizinle paylaşacak.

   Varış

   Vardığınızda VIP aracımız çıkış kapısında sizi bekliyor olacak. Buradan ameliyat için gerekli test ve tetkikler için hastaneye geçeceğiz. Sonrasında dinlenmeniz için sizi otelinize bırakacağız.

   Muayene ve Ameliyat

   Sizi otelinizden alıp hastaneye götüreceğiz. Muayenenizin sonrasında aynı gün ameliyat olacaksınız. Prosedüre ve doktor görüşüne bağlı olarak 1-2 gün hastanede kalacaksınız.

   İyileşme Dinlenme

   Taburcu olmanızla birlikte sizi otelinize götüreceğiz. Hasta koordinatörünüz sizi sürekli ziyaret edecek ve bakımlarınıza yardımcı olacak.

   Follow-up

   İyileşmenizin takibi için doktorunuz ile randevunuz olacak. Bandaj değişimleri ve iyileşmeniz hakkında size detaylı bilgiler vereceğiz.

   Dönüş

   Artık eve dönme zamanı, doktorunuzla final randevunuzun ardından seyahate hazır olmanızla birlikte sizi havaalanına götüreceğiz.

   After-Care

   İyileşme sürecinizi takip edebilmek için sizinle periyodik olarak iletişime geçeceğiz ve 7/24 sorularınızı cevaplıyor olacağız. İyileşmenizin takibi için göndereceğiniz fotoğrafları inceleyip sizi sürekli bilgilendireceğiz.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya