Doktorlar-genital – Time Travel

Merhaba 👋

  Sağlıkta uzman isimler, size özel hizmet.

  Acentamız, sizlere en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak için uzman doktorlarla çalışmaktadır. Doktorlarımız, kendi alanlarında geniş deneyime sahip, güncel tıbbi bilgileri takip eden ve sürekli kendini geliştiren sağlık profesyonelleridir.

  Mehmet Bekir ŞEN

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

  Cerrah Mehmet Bekir Şen, Hatay, Antakya’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun oldu. Uzmanlığını Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden aldı. Uzmanlığını aldıktan sonra, bilgi ve kültürünü geliştirmek için King’s College of London Fetal Tıp Merkezi’nde Perinatoloji Anabilim Dalı’nda çalıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Kozmetik Jinekoloji okudu. Ayrıca cinsel terapi, vajinismus ve genital estetik konularında eğitimler almıştır. Yurtdışındaki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü ve Antalya’da kendi özel kliniğini kurdu. Özellikle Kozmetik Jinekoloji ve Genital Estetik, Gebelik Takibi ve Doğum alanlarıyla ilgilenmektedir.

  Uzmanlık ve Kalite

  Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


  Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


  Tam Donanımlı Hastaneler

  Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

  Konaklama ve Transfer

  Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

  Kişisel Tedavi Planı

  Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

  Şeffaflık

  Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

  Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

  Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

  Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


  Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

  Merhaba! 👋


   Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

   İLETİŞİM

   +90 552 887 0 700

   Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya