Doktorlar-Göz – Time Travel

Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Sağlıkta uzman isimler, size özel hizmet.

   Acentamız, sizlere en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak için uzman doktorlarla çalışmaktadır. Doktorlarımız, kendi alanlarında geniş deneyime sahip, güncel tıbbi bilgileri takip eden ve sürekli kendini geliştiren sağlık profesyonelleridir.

   Uğur Balcı

   Göz Hastalıkları ve Cerrahisi

   İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra 2006 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi ve 2012 yılında mezun oldu. 2012 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nde asistan olarak göreve başladı. 2012 yılında Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanlığını aldı. Çalışmalarını Veni Vidi Göz Hastanesi'nde sürdürmekte olup kariyeri boyunca 10.000 vakayı geçmiştir.

   Prof. Dr. Elif Türkoğlu

   Göz Hastalıkları ve Cerrahisi

   2005 yılında üniversite birincisi olarak mezun olan Dr. Elif Betül Türkoğlu, TUS sınavında yüksek puan alarak Ankara Hastanesi Göz Hastanesi'nde uzmanlık eğitimine başladı. 2010 yılından sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Estetiği bölümünde görev yaptı. 2014 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastanesi'nde Yardımcı Doçent olarak göreve başlamıştır. Çalışmalarını göz kanserleri üzerine yoğunlaştırdı ve 2015-2016 yılları arasında Amerika'da Wills Eye Institute Oküler Onkoloji ünitesinde Dr. olarak çalıştı. Yüksek lisansını Carol Shields yönetiminde tamamladı. Mart 2017'de Doçent ünvanını aldı. 2019 yılında dünyada ilk kez retinoblastoma için intraarteriyel kemoterapi tedavisi uygulayan Tokyo Ulusal Kanser Merkezi'nde gözlemci olarak yer aldı. Kasım 2022'de Profesör ünvanını alarak çalışmalarını yetişkin ve pediatrik oküler onkoloji, oküloplasti, katarakt cerrahisi ve kırma görme kusurları üzerine yoğunlaştırdı. Uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış 150'nin üzerinde bilimsel çalışması ve çok sayıda makalesi bulunmaktadır.

   Ferşat Muhacir

   Göz Hastalıkları ve Cerrahisi

   İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra 1986 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi ve 1992 yılında mezun oldu. 1993 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniğinde asistan olarak göreve başladı ve Gazi Üniversitesi'nde okuduktan sonra 1996 yılında 6 ay Göz Kliniğinde, 1997 yılında Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanlığını aldı. İhtisasının ardından Amerika Birleşik Devletleri'ne giderek UCSF'de (Kaliforniya San Francisco Üniversitesi) gözlemci olarak görev yaptı. Hollanda ve Avusturya'ya giderek modern katarakt cerrahisi konusunda çalışma fırsatı buldu. Dr Ferşat Muhacir, Nisan 2009'da ICO (Uluslararası Oftalmoloji Konseyi, Klinik Değerlendirme) sınavını başarıyla geçti. 8 ve 9 Mayıs 2009 tarihlerinde Paris'te düzenlenen Avrupa Oftalmoloji Kurulu'nu başarıyla geçti, Avrupa Birliği Oftalmoloji Uzmanı Diplomasını ve FEBO (Avrupa Oftalmoloji Kurulu Üyesi) unvanını aldı. almaya hak kazandı.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya