Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, çeşitli nedenlere bağlı olarak dışarıdan ya da içeriden renk değiştiren dişlerin beyazlatılmasını sağlayan oldukça önemli bir uygulamadır. Dişlerin beyaz bir görüntüye kavuşmasını sağlayan bu uygulama aynı zamanda diş sağlığını da korumayı başarır.

Time Travel Aesthetic olarak dişlerinizin sağlıklı ve kusursuz bir görüntüye kavuşmasını oldukça önemsiyoruz. Diş sağlığının önemli bir parçası olan diş beyazlatma uygulamalarında en yeni ve teknolojik yöntemlere başvurabilirken kaliteyi ön plana çıkaracak seçeneklerden de yararlanıyoruz. Görsellik kadar dişlerin sağlıklı olmasını da sağlayan beyazlatma işlemlerinde farklı teknikler ile size yardımcı oluyoruz.

Dişlerde Beyazlatma Uygulamasına Neden Başvurulur?

Dişler, insanların beslenmesi ve sağlıklı bir şekilde konuşabilmesi adına kullandıkları unsurlar olsa da dişlerin zaman zaman sararması veya farklı renklere bürünmesi mümkün olabilir. Renklenme olarak da ifade edilen sorunların 2 farklı şekilde görüldüğü bilinir. İç renklenme ve dış renklenme şeklindeki bu durumların giderilmesi oldukça değerlidir.

İç Renklenme

Dişlerin mine tabakası altında bulunan kısmında bulunan dentinde oluşan renklenmedir. Çocukluk döneminde dişlerin renk değiştirmesine neden olacak ilaç kullanımı iç renklenmede etkilidir. Bunun yanı sıra annelerin gebelik esnasında antibiyotik kullanması çocukların diş yapısında iç renklenme sorununun görülmesine neden olabilir. İç renklenme sorunlarında renk açılması çok yavaş gerçekleşebileceği gibi hiç gerçekleşmemesi de doğaldır.

Dış Renklenme

Dişlerin mine tabakası üzerinde gerçekleşen renklenmeye dış renklenme adı verilir. Beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak ortaya çıkan bu problemin çay, kahve ve kola tüketiminin artması ile şiddetlenebileceğini söyleyebiliriz. Beyazlatma uygulamalarının başarılı sonuçlar verdiği bu sorun için Time Travel Aesthetic ayrıcalıklarından yararlanmanızı öneriyoruz.

Diş Beyazlatma Nasıl Gerçekleştirilir?

Diş beyazlatma işlemi Time Travel Aesthetic ayrıcalıkları ile gerçekleştirilirken uygulanan yöntemlerin oldukça önemli olduğu bilinmelidir. Bu anlamda ilk olarak yumuşak dokuların izole edilmesi sağlanır. Gerekli izolasyon işlemi tamamlandıktan sonra sırada jelin uygulanması ve dişlerin beyazlatılması vardır. İşlemin arzu edilen beyazlık sağlanıncaya kadar gerçekleştirildiği bilinir. Tekrar eden seanslar ile gerçekleştirilen bu uygulamalar genellikle dış renklenmeye karşı gerçekleştirilir.

Tedavi Süresi

1 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

265 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Dişlerinizdeki renklenmenin durumuna göre farklı sıklıklarda dişlerinizi beyazlatmaya başvurmalısınız. Bu anlamda yapılması gereken en önemli şey dişlerin sürekli bir şekilde bakımda tutulmasıdır. Time Travel Aesthetic olarak dişlerinizin sağlıklı bir şekilde beyazlatılmasını sağlarken aynı zamanda kusursuz süreçler adına bütün çabamızı ortaya koyuyoruz.

Dişlerin beyazlatılmasında kullanılan yöntemler diş renklenmesi ve hekim tercihlerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle diş beyazlatılması ile alakalı başvurulacak olan yönteme hastanın kendisi değil hekim karar verir. Siz de dişlerinizin beyazlatılmasını istiyorsanız Time Travel Aesthetic’e başvurarak kusursuz bir diş temizliğine sahip olabilirsiniz.

Diş beyazlatmaya başvurmak isteyen kimselerin herhangi bir özellik taşımasına gerek yoktur. Dişlerinizin sağlıklı olmasını ve beyaz görünmesini istiyorsanız Time Travel Aesthetic’e başvurabilir ve arzu ettiğiniz beyazlığa kavuşabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir çekinceniz olmamalı ve Time Travel Aesthetic uzmanlarına güvenmelisiniz.

Dişlerinizin çeşitli nedenlerle sararmasına neden olmanız halinde diş beyazlatma uygulamasına başvurmalısınız. Time Travel Aesthetic olarak düzenli aralıklarla dişlerinizi beyazlatmanıza destek oluyoruz!