Genital Estetik

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik kadınlar için özel olarak sunulan bir estetik operasyondur. Dış görünüş bir kadın için ne kadar önemli ve değerli ise bedeninde ki diğer yerler de bir o kadar önemlidir. Özellikle kadınların estetik kaygıları ön planda tutan ve kendilerine güven konusunda bu estetik kaygıları da göz önünde bulunduran canlılar olduğu düşüldüğünde genital estetiğin ne denli önemli olabileceğini anlayabiliriz. Genital bölgeye uygulanan estetik operasyonların düzgün olması ve başarı elde edilmesi sonucunda kadınların kendine olan güveni de artar ve karşı cins ile olan ilişkilerinde de çok daha mutlu olabilir.

Siz de çeşitli genital bölge estetik türlerini tercih ederek genital bölgenizde ki deformasyonların etkisini en aza indirebilirsiniz. Time Travel Aesthetic olarak sizlere bu alanda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen genital bölge estetiği hizmetini sunuyoruz. Detaylı bilgi almak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Vajinaya uygulanan çeşitli estetik operasyon türleri vardır. Bunları aşağıdaki gibi ifade edebiliriz.

Labioplasti

Labium isminde ki dudaklar; dış genital bölgeyi oluşturan dolgun ve kalın kısımlar ile daha içte bulunan küçük dudaklardır. Bu bölge zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak sarkar. Kötü bir görüntüye neden olan bu sarkmalar kişileri rahatsız etmektedir. Örneğin bikini giyen bir kadında kabarık bir biçim genital bölgede kötü bir görünüm oluşabilir. Bunun yanı sıra cinsel ilişki esnasında dudaklar girişi kapatarak ağrılı bir ilişkiye neden olabilir. Labioplasti ile uzayan ve sarkan dudaklar kısaltılır ve şekillendirilir.

Vaginoplasti

Vajina estetiği olarak bilinen bu estetiği türü cerrahi olarak ya da lazer ile yapılabilir. Zaman içerisinde doğuma ya da farklı nedenlere bağlı olarak vajina da bozukluk oluşabilir. Bu şekilde bozuklukları kişileri olumsuz etkilemektedir. Vaginoplasti ile vajinal dokuların daraltılmasını ve gençleştirilmesini sağlar. Lazer yöntemi ile son derece kolay bir şekilde daraltma işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra radyofrekans dalgaları ile de vajen daraltma yapılabilir.

Doğum Sonrası Yırtılma İzlerinin Giderilmesi

Vajinal doğum sırasında bebeğin başının rahatça vajinadan çıkabilmesi için epizyotomi işlemi uygulanmaktadır. Bu da bölgeye kesi uygulamasının yapılmasıdır. Bu kesilerin onarılmaması ve kötü dikişler ile dikilmesi durumunda vajina şekilsiz bir hal alabilir ve çirkin bir görünüm meydana gelebilir. Bu da kadınları ciddi mana da mutsuz eden bir durumdur. Skar dokuları basit bir şekilde çıkarılarak doku tekrar düzgün bir şekilde dikilebilir.

Mons Pubis Dolgunlaştırılması

Enjeksiyon yöntemi ile vajina üst kısımlarının ve dudak bölgesinin dolgunlaştırılması işlemidir.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

0-1 Gün

Rejenerasyon

0-1 Gün

Maliyet

1.900 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulanan yönteme bağlı olarak 4-5 hafta kadar cinsel ilişkiye girilmemesi gerekir.

Kişiden kişiye göre değişmekle birlikte bireyler tam olarak iyileşene kadar otururken ağrı çekebilir.

Evet. Ağrı kesici kullanabilirsiniz.

Doktorunuz çeşitli pansuman önerilerinde bulunacaktır. Bu uygulamaları yaparak bölgenin enfeksiyon kapmasını önleyebilirsiniz.