Kepçe Kulak

Kepçe Kulak

Kepçe kulak, insanların kulak yapıları ile alakalı çok sık karşılaştıkları sorunlardan bir tanesidir. Kulakların duyusal manada etkilenmesine neden olmayan bu problem genellikle görsel kaygılar nedeni ile cerrahi müdahale konusu olur. Time Travel Aesthetic olarak birbirinden özel çözümler sayesinde hem estetik kaygılarınızı gideriyor hem de kulaklarınız ile alakalı takıntılarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Kaliteli hizmet ve kusursuz çözümler sunmak adına sizlerle buluşturduğumuz kepçe kulak çözümlerimiz sayesinde sosyal yaşantınızda daha fazla sorun yaşamayacaksınız. Özellikle çocuk yaşlardaki kimselerin sosyal çevrelerinde zorluk yaşamalarına neden olan bu kıkırdak gevşekliği genetik ve çevresel nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Özgüven kaybı ve diğer bazı psikolojik sorunlara yol açabilecek olan bu problemi gidermek adına Time Travel Aesthetic farkı ile cerrahi müdahalelere başvurabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Time Travel Aesthetic bünyesinde faaliyet gösteren alanının en iyisi plastik cerrahlar sayesinde gerçekleştirilen kepçe kulak ameliyatı ile en başarılı sonuçlar alınması hedeflenir. Teknolojik gelişmeler sayesinde oldukça kaliteli sonuçların alınabildiği bu ameliyatın çok ciddi riskleri de yoktur. Ameliyat öncesinde gerçekleşen planlama ile nasıl bir görüntüye kavuşulacağına dair projeksiyon yapılır. Sonrasında 45 ila 90 dakika arasında değişen operasyon ile kulakların istenen forma getirilmesi sağlanır.

Kepçe kulak ameliyatı sonrasında hastanede kalınmasına da gerek yoktur. Kıkırdak yapısının iyileştirilmesinin hedeflendiği ameliyat sonrasında 1 ila 2 hafta arasında değişen sürede özel bantların kullanılması önerilir. Time Travel Aesthetic uzmanları gözetiminde gerçekleşen bant kullanımı hekim tavsiyesi ile çıkarılmalıdır. Operasyon sırasında kulağın duyusal anlamda zarara göreceği bir uygulamaya başvurulmaz. Bu nedenle de duyma yetisinde bir kayıp görülmesi söz konusu olmaz.

Operasyon Sonrası İyileşme Süresi

İyileşme süreci ek çok cerrahi müdahaleye göre hızlı olan kepçe kulak ameliyatının genellikle 1 ila 2 hafta arasında değişkenlik gösterir. Tamamen iyileşme için maksimum 15 gün beklemesi gereken hastaların günlük rutinlerini gerçekleştirebilmeleri adına bu denli uzun süreler beklemelerine gerek yoktur. Operasyon sonrasındaki 1-2 günlük sürede normal aktivitelerini gerçekleştirebilen hastaların kulaklarını darbe ve diğer etkilerden korumaları şarttır. Kulaklardaki kepçeliğin giderilmesi konusunda kesin sonuçların elde edildiği uygulama sonrasında sonuçlar Time Travel Aesthetic güvencesindedir.

Uzman estetik cerrahlarımızın öneri ve uyarılarına dikkat eden hastalar kesin sonuçlar ile kliniğimizden memnuniyetle ayrılır.

Çocuklarda Kepçe Kulak

Çocuklara uygulanacak olan cerrahi prosedürlerin yetişkinlerden farklı olması nedeni ile Time Travel Aesthetic çatısı altında detaylı ve kaliteli tetkikler yapılır. Bu sayede kusursuz sonuçlar elde edilmesi mümkün olur.

Tedavi Süresi

1-2 Saat

Hastanede Yatış

1 Gün

Rejenerasyon

2-4 Gün

Maliyet

1.000 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyat ile alakalı herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Bu nedenle yaşınız ne olursa olsun kulaklarınızdaki sorunu ortadan kaldırmanız mümkündür.

Kepçe kulak ameliyatı sonrasında problemin tekrar etmesi söz konusu değildir. Bu nedenle bir kerede sorunu ortadan kaldırmanız mümkündür.

Ameliyat sonrasında iz kalsa da kesilerin görünmeyecek yerlere yapılması nedeni ile rahatsız edici bir görüntü oluşmaz.