Meme İmplant Revizyonu – Time Travel

Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Göğüs Estetiği

   Meme İmplant Revizyonu

   Eğer mevcut implantlarınızın ile görünümünüzden memnun değilseniz ya da gelişmekte olan bir komplikasyon riski varsa Meme Implant Revizyonu bir çözüm sunabilir.

   Meme İmplant Revizyonu Nedir?

   Meme implant revizyonu, meme büyütme ameliyatı sonrasında ortaya çıkan komplikasyonlar veya memnuniyetsizlik durumlarında yapılan bir operasyondur. Meme implant revizyonu, implantın değiştirilmesi, yerinin ayarlanması, şeklinin düzeltilmesi veya tamamen çıkarılması gibi işlemleri içerebilir. Meme implant revizyonu, meme estetiğinde daha iyi bir sonuç elde etmek için ya da kapsülde gelişen komplikasyonları gidermek için yapılır.

   Meme İmplant Revizyonu ile Beklenen Sonuçlar Nelerdir?

   - Göğüslerin görünümü ve simetrisi iyileştirilmesi

   - Artan özgüven ve sonuçlardan duyulan memnuniyet

   - Kapsül kontraktürü, implant yırtılması, enfeksiyon veya malpozisyon gibi komplikasyon riskinin azalması

   - İmplantın boyutu, şekli veya türü gibi önceki implant ameliyatıyla ilgili sorunların düzeltilmesi

   - Tercihe göre implant malzemesinin, dokusunun veya profilinin değiştirilebilmesi

   Tedavi Süresi

   2-3 Saat

   Hastanede Yatış

   1 Gün

   İyileşme

   2-4 Gün

   Antalya'da Kalış

   7 Gün

   Göğüs Estetiği

   Göğüs Estetiği operasyonlarında tecrübeli doktorlarımız

   Doç. Dr. Asım Uslu

   Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

   Op. Dr. Bahadır Çelik

   Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

   Tanışma

   Bizimle iletişime geçtiğinizde, süreç boyunca yanınızda olacak olan Hasta Koordinatörünüz size ulaşacak ve sizi yaşayacağınız deneyimle ilgili detaylı bilgilendirecek. İstediğiniz takdirde doktor ile bir konsültasyon organize edecek.

   Konsültasyon

   Doktorunuzla video arama ile görüşecek, ön randevu ile size en uygun olan çözüm ile ilgili bilgi alacaksınız.

   Tedavi Planlaması

   Artık her şey hazır. Hasta koordinatörünüz size detaylı tedavi planınızı, prosedür öncesi dikkat etmeniz gerekenleri ve ihtiyacınız olabilecek her detayı sizinle paylaşacak.

   Varış

   Vardığınızda VIP aracımız çıkış kapısında sizi bekliyor olacak. Buradan ameliyat için gerekli test ve tetkikler için hastaneye geçeceğiz. Sonrasında dinlenmeniz için sizi otelinize bırakacağız.

   Muayene ve Ameliyat

   Sizi otelinizden alıp hastaneye götüreceğiz. Muayenenizin sonrasında aynı gün ameliyat olacaksınız. Prosedüre ve doktor görüşüne bağlı olarak 1-2 gün hastanede kalacaksınız.

   İyileşme Dinlenme

   Taburcu olmanızla birlikte sizi otelinize götüreceğiz. Hasta koordinatörünüz sizi sürekli ziyaret edecek ve bakımlarınıza yardımcı olacak.

   Follow-up

   İyileşmenizin takibi için doktorunuz ile randevunuz olacak. Bandaj değişimleri ve iyileşmeniz hakkında size detaylı bilgiler vereceğiz.

   Dönüş

   Artık eve dönme zamanı, doktorunuzla final randevunuzun ardından seyahate hazır olmanızla birlikte sizi havaalanına götüreceğiz.

   After-Care

   İyileşme sürecinizi takip edebilmek için sizinle periyodik olarak iletişime geçeceğiz ve 7/24 sorularınızı cevaplıyor olacağız. İyileşmenizin takibi için göndereceğiniz fotoğrafları inceleyip sizi sürekli bilgilendireceğiz.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya