Doktorlar-Estetik – Time Travel

Merhaba 👋

  Merhaba 👋

   Sağlıkta uzman isimler, size özel hizmet.

   Acentamız, sizlere en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak için uzman doktorlarla çalışmaktadır. Doktorlarımız, kendi alanlarında geniş deneyime sahip, güncel tıbbi bilgileri takip eden ve sürekli kendini geliştiren sağlık profesyonelleridir.

   Asım USLU

   Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

   1989 yılında Antalya'da doğdu. Op. Dr. Adem Usta 2007 yılında Antalya Yusuf Ziya Öner Bilim Lisesi ve 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Burdur'un Çavdır ilçesinde zorunlu hizmetinden sonra, 2015-2020 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü'nde uzmanlık eğitimini tamamladı ve 2020-2021 yılları içinde Iğdır Devlet Hastanesi'nde tıbbi uzmanlık hizmetini tamamladı.

   Bahadır ÇELİK

   Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

   1983 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Balıkesir’de tamamladı. Kuleli Askeri Lisesi’nden bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu. Tıp eğitimini 2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tamamladı. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi mesleklerinde eğitimini tamamladı. Uluslararası kongrelerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Birçok kez ulusal ve uluslararası kongrelere katıldı. Her türlü estetik cerrahi işlem ve operasyonları başarı ile yürütür.

   Uzmanlık ve Kalite

   Türkiye, sağlık alanında dünya çapında tanınmış uzman doktorları ve son teknolojiyle donatılmış sağlık merkezleri ile sağlık turizminin en tercih edilen ülkelerinden biridir. Time Travel olarak, hastalarımıza en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmak için alanında uzman doktorlar ve deneyimli personel ile çalışıyoruz.


   Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin maliyetleri uygun ve kalitesi oldukça üst düzeydir. Time Travel, eşsiz sağlık turizmi deneyimlerini uygun fiyatlarla sunarak değer yaratıyor


   Tam Donanımlı Hastaneler

   Ameliyatlar Antalya’da en son teknolojiyle donatılmış, kaliteli ve şahsi bakım ünitelerine sahip tam donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

   Konaklama ve Transfer

   Seyahatiniz boyunca hastane, otel ve havaalanı arasındaki VIP transferlerinizi biz sağlayacağız. Eğer dilerseniz anlaşmalı olduğumuz otellerde rezervasyon oluşturmamızı isteyebilir, kaliteli otellerde indirimli konaklayabilirsiniz.

   Kişisel Tedavi Planı

   Her kişi özel ve farklıdır. Hasta ve kişi odaklı olarak yalnızca size özel tedavi planları oluşturuyoruz.

   Şeffaflık

   Sunduğumuz ödeme planında elde edeceğiniz her şey açıkça belirtilecektir. Paket içeriğindeki her şey dahildir. Gizli bir maliyet mi? Neden olsun ki!

   Sizi detaylı olarak bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

   Tüm süreci eşsiz bir deneyime dönüştürüyoruz.

   Uzman ekibimiz prosedürlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor. İşlemler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan sorular için telefon numaranızı ve isminizi bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim.


   Ücretsiz danışmanlık talebini hemen oluştur, sana özel hazırlanacak planı inceleme fırsatını yakala.

   Merhaba! 👋


    Time Travel, güzellik, kalite ve konfor odaklı eksiksiz bir sağlık turizmi seyahati sunuyor.

    İLETİŞİM

    +90 552 887 0 700

    Atatürk Mah. 2629 Sk. Çetin Apt. Sitesi No: 2 İç Kapı No: 1 Kepez / Antalya