Gözkapağı Estetiği

Gözkapağı Estetiği

Gözkapağı estetiği; insanların yaşlanma etkisi ile yüzlerinde ve göz kapaklarında görülen sarkmaların giderilmesi amacı ile gerçekleştirilen oldukça değerli operasyonlardandır. Genetik ve çevresel faktörler nedeni ile yaşlanmanın çok yoğun bir şekilde hissedildiği bireylerde 30’lu yaşlarda dahi kırışıklık ve sarkmaların gözlemlendiği bilinir. 50’li yaşlar ile birlikte göz kapaklarındaki sarkmaların artık müdahaleyi gerektiren bir noktaya gelmesi gözkapağı estetiğini gerekli kılar.

Alt ve üst göz kapaklarında görülen sarkmalar kötü bir görüntü ortaya çıkardığı gibi özgüven konusunda sorunlara da neden olur. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından hoş karşılanmayan bu durumun ortadan kaldırılabilmesi adına gözkapağı estetiği şarttır.

Gözkapağı Estetiği Nasıl Gerçekleşir?

Time Travel Aesthetic olarak daha başarılı bir yüze sahip olabilmeniz ve özgüveninizi kazanabilmeniz adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Uzmanlarımızın kaliteli bakış açıları ve kendi alanlarındaki tecrübeleri sayesinde göz kapaklarınızdaki sarkmaları ortadan kaldırmak oldukça basittir. Kalite ve yüksek standartları ön planda tutan hizmetlerimiz çerçevesinde sizlere alt gözkapağı ve üst gözkapağı operasyonları ile destek oluyoruz.

Üst gözkapağı işlemlerinde lokal anestezi ile bölgenin uyuşturulması sağlanırken 1 saat içerisinde sarkıklığın ortadan kaldırılması sağlanır. Estetik operasyon öncesinde gerçekleştirilen planlamaya uygun olarak göz kapaklarındaki gerginliğin sağlanması hedeflenir. Yağ yastıkçıkları olarak bilinen yapıların giderilmesi maksadı ile ekstra çaba sarf edilir. Hastanın gözkapağı durumuna göre gerçekleşen planlama sayesinde daha başarılı sonuçlar alınabilmesi mümkündür.

Alt gözkapağı uygulamalarında yaşlanma etkileri yanaktan başlayarak göz kapağına doğru uzanır. Genellikle 40’lı yaşlarda görülen torbalanma kişilerin görsel açıdan başarısız bir kompozisyona sahip olmasına neden olur. Alt gözkapağı estetiği ile bu kısımdaki sarkmalar giderilirken en kaliteli sonuçların alınması adına başarılı hizmetlere imza atılır.

Siz de göz kapaklarınızdaki sarkmalar nedeni ile yaşadığınız sağlık sorunlarını estetik uygulamalar ile gidermek mi istiyorsunuz? O halde Time Travel Aesthetic kalitesi ile çok özel seçeneklerden yararlanmaya hazır olun! Size sunduğumuz hizmetlerde kişiye özel seçenekler ortaya çıkarırken aynı zamanda arzu ettiğiniz bir yüz yapısına sahip olmanıza çok önem veriyoruz.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

950 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Gözkapağı operasyonu cerrahi müdahale ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu nedenle küçük izler olması oldukça doğaldır. Ancak estetik uzmanlarımızın kusursuz çözümleri sayesinde kıvrımlara denk gelen kesilerin görülmesi mümkün değildir. Operasyondan 1 yıl sonra izi ayırt etmek neredeyse imkansızdır.

Cerrahi operasyonların hemen hepsinde olduğu kadar risk vardır. Risklerin ortadan kaldırılması adına gerekli önlemleri alan uzmanlarımız genel sağlık durumunuzu olumsuz etkileyebilecek durumların ortadan kaldırılması adına büyük çaba sarf eder.

Hastanın yaşam standartları ve çevresel faktörlere bağlı olarak olumsuz bir durumla karşılaşılmadığı sürece göz kapaklarındaki cerrahi operasyon uzun süre kalıcıdır.

Göz kapaklarının iyileşmesi beklendikten sonra günlük rutinlerin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Bu nedenle hastaların 1-2 haftalık bir istirahat süresi geçirmesi Time Travel Aesthetic olarak önerilerimizin başında gelir.