Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma; insan vücudunda yaşlanma etkisi ile görülen sarkmaların giderilmesi amacı ile tercih edilen oldukça önemli estetik müdahalelerden bir tanesidir. Yaşlanma nedeni ile cildin daha gevşek bir hale gelmesi kaş gibi insan vücudunun önemli kısımlarındaki düşüklüklere neden olur. Görsel açıdan oldukça kötü bir görüntüye neden olduğu gibi sağlıklı yaşama da engel teşkil eden kaş sarkmalarına karşı doğru müdahalenin gerekli olduğu açıktır.

Time Travel Aesthetic olarak kaliteyi ön planda tutan ve siz değerli hastaların taleplerine uygun çözümler üreten bir anlayışla sizlere hizmet veriyoruz. Kaş sarkmalarından dolayı yorgun, gergin veya sinirli bir görüntüye bürünmeniz durumlarını gidererek yaşama daha güler yüzle bakmanıza olanak sağlıyoruz.

Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?

Genel yüz görüntünüzü etkileyen en önemli bölgelerden biri olan kaşların dik ve sağlıklı görünmesini sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Time Travel Aesthetic ayrıcalıklarına başvurmak olacaktır. Kaliteyi ön plana çıkaran anlayışımız ile birbirinden özel uygulamaları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Gelişen teknolojik imkanlar ve değişen hasta taleplerine uygun bir şekilde 5 farklı kaş kaldırma uygulaması ile sizlere çözüm üretiyoruz. İşte birbirinden değerli kaş kaldırma teknikleri ve size sunduğumuz ayrıcalıklar!

Botoks Yöntemi

Estetik cerrahlarımızın ön projeksiyonlar gerçekleştirdikten sonra uyguladığı botoks ile kaş düzeltme işlemlerinde ameliyatsız seçeneler sunulur. Ortalama 10 dakikada tamamlanan bu uygulama sayesinde 6 aylık bir kalıcılık elde edilir. Yılda 2 defa gerçekleştirilmesi gereken botoks uygulamasının en büyük avantajı herhangi bir ize neden olmamasıdır.

Ultraterapi Yöntemi

Ultraterapi HIFU yöntemi olarak da bilinen bu uygulama sayesinde cildin sıkılaştırılması sağlanır. Ortalama 10 dakikada tamamlanan bu uygulamada 3 aylık bir kalıcılık elde edilir. Sadece cildin gerdirilmesi ile gerçekleştirildiğinden kalıcı etkileri yoktur. Botoks uygulamasına benzer bir şekilde ize neden olmaması en büyük avantajıdır.

Endoskopik Yöntem

Saçlı deride açılan 2-3 küçük delik ve 1 kamera yardımı ile gerçekleştirilen bu uygulama kanama ve ize neden olmadan kaşlarınızın kaldırılması sağlanır. Şişlik oluşmaması sayesinde de oldukça hızlı bir şekilde iyileşen hastalar için endoskopik yöntem çok yoğun tercih edilir. Kalıcılığının uzun olması ise en büyük avantajları arasındadır.

Klasik Yöntem

Şakak germe olarak da bilinen klasik kaş kaldırma, saçlı deride gerçekleştirilen dikişler nedeni ile uzun vadede dikiş yerlerinde saçsızlığa neden olabilir. Bunun yanı sıra kalıcılığının da uzun olmaması klasik yöntemin daha az tercih edilmesine neden olur.

Kaş Askısı Yöntemi

Lokal anestezi ile gerçekleştirilen ve bir dikiş yardımı ile kaşın istenen konumda sabitlenmesini sağlayan bir seçenektir. Uzun süreli kalıcılık için 6 ay ila 2 yıl arasında tekrar yapılması gerekebilir. En çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olsa da estetik uzmanlarımız eşliğinde karar verilmesi gereken bir uygulamadır.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

Ayakta Tedavi

Rejenerasyon

Hemen

Maliyet

1.200 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Kaşlarınızın daha dik ve kusursuz olması adına başvuracağınız kaldırma uygulamalarına göre iyileşme süreci farklılaşır. Time Travel Aesthetic olarak kaliteli çözümlerimiz ile en hızlı şekilde iyileşmenizi sağlayacağız.

Kaşlarınızda ne kadar kaldırma gerçekleştirileceğine Time Travel Aesthetic uzmanları ile karar vererek kusursuz sonuçlar alabilirsiniz.

Estetik uygulamalarda, kalıcılığı farklı olan operasyon çözümleri mevcuttur. Kişisel özellikleriniz ve uygulamanın çeşidine göre kalıcılık değişkenlik gösterecektir.