Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme Nedir?

Meme dikleştirme operasyonuna ihtiyacınız var ve güvenilir bir firma bulma konusunda çeşitli endişeleriniz mi var? Artık bu konu ile ilgili endişe duymanıza gerek yok. Time Travel Aesthetic olarak bu konuda uzman ve deneyimli doktorlarımız ile meme dikleştirme konusunda en kusursuz estetik hizmetlerini sunuyoruz. Siz de kusursuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi almaktır.

Göğüslerinizde çeşitli nedenlerden dolayı sarkmalar meydana gelebilir. Özellikle doğum, kilo alıp verme, yaşlanma gibi faktörler göğüslerde sarkmanın meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu deformasyonların ortadan kaldırılabilmesi için ise meme dikleştirme operasyonu gerçekleştirilmektedir. Meme kaldırma operasyonu olarak da bilinen bu operasyonda göğüslerde meydana gelen tüm deformasyon giderilmekte ve göğüsler son derece doğal bir görünüme kavuşturulmaktadır. Siz de Time Travel Aesthetic’in en kaliteli ve profesyonel doktorları aracılığı ile doğal göğüslere sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme dikleştirme operasyonu, meme operasyonlarından bir tanesi olan meme küçültme ile benzer bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Meme dikleştirme operasyonunda öncelikle meme ucunu besleyecek olan bir pedikül seçimi yapılmalıdır. Daha sonra ise operasyonda uygulanacak kesi için karar verilmektedir. Göğüs dikleştirme operasyonunda 3 farklı teknik bulunmaktadır. Söz konusu teknikleri aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

Meme Başı Çevresi Tekniği

Meme başı çevresi tekniği göğüslerinde az miktarda sarkma meydana gelen kadınlar için uygun olan tekniktir. Meme, sadece göğüs ucundan gerçekleştirilen bir kesi ile toparlanabilmektedir. Ancak sarkıkların çok olduğu durumlarda meme başı çevresi tekniğinin kullanılabilmesi mümkün değildir.

Vertikal Teknik

Vertikal teknik orta derecede meme sarkmalarının meydana geldiği durumlarda kullanılmaktadır. Söz konusu teknikte meme ucunun çevresinden aşağıya doğru kesiler gerçekleştirilir. Bu kesiler aracılığı ile meme dikleştirme gerçekleştirilmektedir.

Ters T Tekniği

Ters T tekniği ağır ve orta meme sarkmaları olan kadınlara uygulanan bir tekniktir. Özellikle meme sarkmalarının çok yoğun olduğu kişilere uygulanmaktadır. Memenin alt kısmından ucuna doğru ters T şeklinde kesiler yapılır. Bu kesiler ile fazla deri alınır ve meme dikleştirilir.

Siz de söz konusu yöntemlerden biri ile meme dikleştirme operasyonunu olabilir ve daha dik göğüslere kavuşabilirsiniz. Time Travel Aesthetic’de faaliyet gösteren doktorların başarı oranının son derece yüksek olduğunu unutmamalısınız.

Tedavi Süresi

1-3 Saat

Hastanede Yatış

1 Gün

Rejenerasyon

4 Gün

Maliyet

1.750 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Meme dikleştirme, 18 yaşından büyük herkese uygulanabilen bir operasyondur. Ancak kadınların herhangi bir sağlık probleminin olmaması da son derece önemlidir.

Operasyondan sonra his kaybı yaşanmaması beklenir. Ancak nadiren de olsa bazı kadınlarda his kaybı gibi durumlar ile karşılaşılabilir.

Doktorunuz operasyondan sonraki ağrılarınız için bir ağrı kesici önerecektir. Bu ağrı kesici ile acılarınızı ve ağrılarınızı hafifletebilirsiniz.

Hemen sutyen takmalısınız. Ancak süngersiz ve telsiz sutyenler tercih etmelisiniz.